Postup digitalizace VHS

Je několik způsobů jak realizovat digitalizaci VHS a ostatních videopásek. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje a poté mě kontaktujte abychom se mohli domluvit na podrobnostech.

  • VHS a ostatní videopásky si od vás převezmu a následně zdigitalizuji do PC. 
  • Videonahrávky vám zašlu přes zabezpečenou internetovou úschovnu, kde si vše můžete stáhnout v MP4 formátu (tento formát přehrají jak PC, Mac, tak TV i Chytré telefony).
  • Zdigitalizované video dále nahrávám na DVD, externí hard disk, Flash disk nebo jinak dle předchozí domluvy
  • Zároveň vám zasílám e-mailem souhrn o finální ceně digitalizace
 

 MÁM ZÁJEM O DIGITALIZACI


Jak objednat službu VHS digitalizace?

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ VHS

Navštívíte mně osobně v kanceláři na adrese Marie Cibulkové 26, Praha 4 a VHS a jakékoliv další videopásky donesete sebou. Společně sepíšeme objednávku, domluvíme se na datu dodání zdigitalizovaných VHS a vy už můžete v klidu z domova očekávat informaci o hotové zakázce.

 

ZASLÁNÍ VHS ČESKOU POŠTOU

VHS kazety mi můžete zaslat Českou poštou na adresu: Marek Kotala, Rostoklaty 52, Rostoklaty 281 71. Nejprve mně prosím kontaktujte, abychom se domluvili na detailech digitalizace (datum a způsob dodání apod.).

 

PŘEDÁNÍ PROSTŘEDNICTVÍM JEDNÉ ZE 1400 POBOČEK ZÁSILKOVNY

Nově můžete využít více jak 1400 poboček služby Zásilkovna.cz. Tato služby je v mnoha ohledech lepší než Česká pošta a také o pár korun levnější. Nejprve mně prosím kontaktujte, abychom se domluvili na detailech digitalizace (pobočka zásilkovny k podání, datum a způsob dodání apod.).

 

ODVOZ/DOVOZ

Po Praze a blízkém okolí mohu osobně pro vaše VHS dojet k vám domů nebo do práce. Tato služba je o něco dražší, ale zato vám ušetří drahocený čas návštěvy pobočky a zároveň budete mít jistotu, že jsem VHS kazety převzal osobně a jsou tak v bezpečí. Nejprve mně prosím kontaktujte, abychom se domluvili na detailech digitalizace (datum a způsob dodání apod.).

 

MÁM ZÁJEM O DIGITALIZACI