Časté dotazy k digitalizaci VHS

Zákaznící se mně za dobu mé profese "digitalizátora" ptali již na mnoho věcí, avšak mnohé z dotazů se stále opakují a tak jsem pro vás připravil článek s nejčastějšími dotazy mých klientů.

Najdete zde odpovědi např. na to zda vadí 20 a více let stará videokazeta nebo jestli umím digitalizovat také filmové pásy 8mm a 16mm. A spousty dalších odpovědí.

 

Nejčastější dotazy okolo převodu VHS kazet

Půjde digitalizovat nahrávka starší 20let?

ANO, nahrávka pokud není extrémně mechanicky poškozená, jde vždy digitalizovat. Kvalita digitalizovaného videa je poté závislá na typu kazety, způsobu záznamu, zacházení - kde byla uložena poslední léta atd.

 

Poskytujete hromadné slevy?

ANO, při digitalizaci více jak 7hod záznamů již klient dostane slevu. Při 21 a více hodinách je klientovi přiznána sleva v maximální výši 20%

 

Mohu se zastavit i o víkendu?

Po předchozí domluvě bývám v kanceláři také o víkendu a rád vás obsloužím.

 

Umíte digitalizovat i filmové pásy 8mm a 16mm

NE, bohužel pro tyto média nemám vybavení na kvalitní digitalizaci.

 

Digitalizujete i AUDIO kazety

NE, bohužel pro toto médium nemám vhodné kvalitní vybavení.

 

Digitalizujete vše co najdete na videopáskách a budu za vše platit?

NE, digitalizujeme pouze rodinné záznamy, tedy pokud výslovně nebudete chtít digitalizovat z kazet i jiný záznam. Platíte pouze za reálnou finální délku zdigitalizovaného domácího videa (prázdné místo a nahrávky z TV apod. se do ceny nepočítají).

 

Mohu dostat digitalizované video i jinak než na DVD

ANO, samozřejmě. Digitalizaci posíláme přes internet ke stažení a zároveň vám záznamy můžeme nahrát na Flash disk nebo Externí Harddisk a samozřejme i na DVD. Pokud nemáte vlastní Flash disk nebo Hard Disk, můžete jej zakoupit přímo u nás

 

Co se stane s originály VHS?

Veškeré vaše videopásky vám vrátíme neporušené zpět současně při předání digitalizované podoby.

 

Jak dlouho převod VHS trvá, mohu si počkat?

Nikoliv, digitalizace se provádí v reálném čase tedy 1hod záznamu = 1hod v reálu. Standardní doba dodání je mezi 4-8dny, záleží ovšem na počtu VHS k digitalizaci. Umím i express digitalizaci do 24hod.

 

Vůbec nevím, co je na VHS kazetách natočeno a videorekorder už nevlastním, je to problém?

Určitě to problém není, ZDARMA zjistím co se na VHS nachází a pokud to nebude nic, co byste si přáli digitalizovat, nic neplatíte. V kanceláři mám také náhledové video, na kterém je možné ZDARMA zkontrolovat obsah pásek.

 

 

MÁM ZÁJEM O DIGITALIZACI

 

 

Zpět na funkce